» Translate this page to English via Google Translate
Çocuk Vizyon'da Ara
Vizyon Rehber

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yaz - Kış Spor Okulları

İlçe
Fatih
Adres
Neslişah Mah. Kaleboyu Cad. No:111 - Fatih
Telefon
(212) 453 30 00
E-posta
Bu firmaya mesaj göndermek için tıklayın
17 Spor merkezinde binlerce minik ve gence hizmet veren Yaz Spor Okulları, okulların tatil olmasıyla birlikte kapılarını 7-16 yaş grubu çocuklara açıyor. 20 dalda eğitim veren okullarda 200 akademisyen, 40 rehber öğretmen görev yapiyor. Hafta içi her gün 10.00-16.00 arası gerçekleşen programlarda sosyal ve kültürel aktiviteler de önemli yer tutuyor.

7 farklı branşı kapsayan paket programda bütün çocuklara şapka, t-shirt, şort ve çantadan oluşan yaz spor okulları kıyafeti de veriliyor.

Çift tedrisatlı olarak eğitim ve öğretim yapan ilköğretim okulları ile liseli öğrencilerin boş zamanlarına hitap edecek şekilde programlanan Kış Spor Okulları; tüm eğitim dönemini kapsıyor. Hafta sonu ağırlıklı olarak; sezon boyunca 100'ün üzerinde; branşlarında uzman, akademisyen eğitimciler nezaretinde ve bilimsel metodlarla verilen hizmet, aynı zamanda gençlerin zihinsel ve psikolojik eğitimlerini de içeren bir programı kapsıyor.

İlgili Kategoriler

Kamp » Yaz Kampı
Kamp » Kış Kampı

Aile Yorumları

Ortalama:
(3 kişi oy verdi)
18.10.2008 / Yazan: ahmet ekşi
27.05.2008 / Yazan: aysel öztürk
evet gerçekten güzeldi. fakat duyumlarıma göre bu yıl düzenlenmeyecekmiş.. çok üzüldüm. kızım için çok faydalı olduğunu düşünüyordum........
02.05.2008 / Yazan: enes uyar
güzeldi beyendim .. bu sene tekrar gidicam

Yakınlarda Neler Var?

Yeni mekanları, etkinlikleri, avantajları izleyin!

Üye misiniz? Giriş yapın.

Sanal Oyunlar ve Para Yönetimi

Disney Club Penguin, Toontown, WeeWorld, WebKinz vb. sitelere göz attığımızda oyunculara ödül olarak değişik hayali para çeşitleri ve ekonomik sistemler sunulduğunu görüyoruz. devam »

İpek Kuşçu

Missçilek ismiyle tanıdığımiz İpek Kuşçu, yaratıcı, dinamik, şaşırtıcı tarifleri ile çeşitli platformlarda yazılar yazıyor. Miniklere yönelik yemek atölye çalışmaları yapıyor. Profesyonel olarak yemek stilistliği ve yemek fotoğrafçılığı da yapıyor. İpek Kuşçu ile keyifli sohbetimiz... devam »

Bu bölümde çocuğa ve aileye dair konu başlıkları altında bilgilendirici ve yardımcı yazılar bulabilirsiniz.

| Aile | Beslenme | Kitap | ...

devam »

"Ailelerin Seçtikleri" arşivi için tıklayın