» Translate this page to English via Google Translate
Çocuk Vizyon'da Ara
Vizyon Rehber

Cıvıl Cıvıl

İlçe
Beykoz
Adres
Rüzgarlıbahçe Mah. Serçe Sokak No: 2 - Kavacık
Telefon
(216) 680 33 17
E-posta
Bu firmaya mesaj göndermek için tıklayın
Küçükler için oyun parkı, büyükler için kafe olarak hizmet veren Cıvıl Cıvıl, çocuklarınıza ve size kaliteli zaman armağan ediyor.

Cıvıl Cıvıl’da oyun ablaları gözetiminde, saatlik bakımdan doğum günü partilerine ve okul sonrası bakıma kadar pek çok hizmet veriliyor. Çocuklar açık ve kapalı oyun alanlarında özgürlüğün tadını çıkarırken, büyükler de isterlerse Cıvıl Cıvıl’ın kafesinde dinlenip keyif kahveleri eşliğinde gazetelerini ve dergilerini okuyabiliyorlar.

İlgili Kategoriler

Parti » Parti Mekanı
Yeme, İçme » Çocuklara Özel

Aile Yorumları

Ortalama:
(8 kişi oy verdi)
04.04.2010 / Yazan: Işıl Hancı
cıvıl cıvıl bizim brunch, kahve molasi, cocuklarin ve bizim keyifle saatlerimizi gecirdigimiz mekan... parti organizasyonlarimizda aklimiza ilk gelen yer.. ıyi ki civil civil var, civil civil ile cocuklar mutlu biz mutlu!
08.01.2009 / Yazan: ECE ŞEN
son zamanlarda sürekli adını duyduğum bu mekana sonunda pazar günü brunch için gittik. açık büfe çeşitleri çok zengin ve çok lezzetliydi.herşey kendi mutfaklarında yapılıyormuş.oyun evinde bir öğretmen ve bir animatör vardı.sabah 10 da gittik akşam 16.00 da bizim küçük yaramazları haftaya tekrar geliriz diyerek zor ikna ettik.kaç senedir böyle brunch keyfi yapmamıştık.mekan çok güzel,çalışanlar ve sahipleri herşeyle çok yakından ilgileniyorlar.bahçeside süper yazın herhalde cıvıl cıvıldan çıkmayız. çocuklu aileler için bu mekanı tavsiye ederim.
05.01.2009 / Yazan: esra GÖKTÜRK
hafta sonunda gittiğim,ama pişman olduğum bir daha da asla uğramayacağım bir yer.gittiğimiz andan itibaren içeriden sürekli kendisine talimatlar verilen kişinin yanımıza gelip hemen direktifleri aktardığı eğer menüden bir şey yemezsek oyun salonundan faydalanamayacağımızı,faydalanmak istersek saatinin 15 tl olduğunu hatırlattığı acayip sıkıcı evlerinin alt katını para kazanmak maksadıyla kafe tarzı bir yere dönüştürmeye çalışmış maalesef başarılı olamamış bir yer.çocuğumun yorumunu da yazmak isterim;lütfen beni o sıkıcı yere bir daha götürme..

Yakınlarda Neler Var?

Yeni mekanları, etkinlikleri, avantajları izleyin!

Üye misiniz? Giriş yapın.

Sanal Oyunlar ve Para Yönetimi

Disney Club Penguin, Toontown, WeeWorld, WebKinz vb. sitelere göz attığımızda oyunculara ödül olarak değişik hayali para çeşitleri ve ekonomik sistemler sunulduğunu görüyoruz. devam »

İpek Kuşçu

Missçilek ismiyle tanıdığımiz İpek Kuşçu, yaratıcı, dinamik, şaşırtıcı tarifleri ile çeşitli platformlarda yazılar yazıyor. Miniklere yönelik yemek atölye çalışmaları yapıyor. Profesyonel olarak yemek stilistliği ve yemek fotoğrafçılığı da yapıyor. İpek Kuşçu ile keyifli sohbetimiz... devam »

Bu bölümde çocuğa ve aileye dair konu başlıkları altında bilgilendirici ve yardımcı yazılar bulabilirsiniz.

| Aile | Beslenme | Kitap | ...

devam »

"Ailelerin Seçtikleri" arşivi için tıklayın