» Translate this page to English via Google Translate
Çocuk Vizyon'da Ara
Vizyon Rehber

Bakırköy Spor Vakfı

İlçe
Bakırköy
Adres
Bakırköy Spor Vakfı Sosyal Tesisleri, Rio de Jenerio Cad.- Ataköy 3. Kısım
Telefon
(212) 559 01 82
1989 yılında hizmete giren vakıf tesisleri basketbol, tenis, voleybol, yüzme, fitness, sauna, jimnastik, bale ve ritmik jimnastik, yaz okulları alanlarında hizmet veriyor. Tesisin kapalı spor kompleksi 3.000 m² olup içinde 2 adet tenis kortu ve basketbol-voleybol salonu bulunuyor. Açık alanı ise 5.000 m² olan tesiste yarı olimpik yüzme havuzu, çocuk havuzu, 6 adet açık tenis kortu ve basketbol-voleybol sahası yer alıyor. Ayrıca çeşitli yeme-içme mekanları, 100 kişi kapasiteli konferans ve toplantı salonu, açık otopark bulunuyor.

Çocuklar için yaz ve kış okulları düzenleniyor. Yazın yüzme, tenis, basketbol, voleybol kursları; kışın hafta sonları jimnastik, tenis, basketbol ve voleybol kursları veriliyor.

Tenis: Milli Takım Antrenörü gözetiminde ITF'in uygulamış olduğu eğitim programıyla sporcu yetistiriliyor. Tesiste 6 Adet Açık Kort ve 2 Adet Kapalı Kort bulunuyor. Bakırköy Spor Vakfı'nda tenis öğrenmek isteyenler için özel ders alma seçeneği de bulunuyor.

Voleybol: Her yaş seviyesi için hazırlanmış alt yapı programları uygulanıyor.
Tesiste 1 adet kapalı voleybol sahası bulunuyor.

Aile Yorumları

Ortalama:
(1 kişi oy verdi)
10.07.2008

Yakınlarda Neler Var?

Yeni mekanları, etkinlikleri, avantajları izleyin!

Üye misiniz? Giriş yapın.

Sanal Oyunlar ve Para Yönetimi

Disney Club Penguin, Toontown, WeeWorld, WebKinz vb. sitelere göz attığımızda oyunculara ödül olarak değişik hayali para çeşitleri ve ekonomik sistemler sunulduğunu görüyoruz. devam »

İpek Kuşçu

Missçilek ismiyle tanıdığımiz İpek Kuşçu, yaratıcı, dinamik, şaşırtıcı tarifleri ile çeşitli platformlarda yazılar yazıyor. Miniklere yönelik yemek atölye çalışmaları yapıyor. Profesyonel olarak yemek stilistliği ve yemek fotoğrafçılığı da yapıyor. İpek Kuşçu ile keyifli sohbetimiz... devam »

Bu bölümde çocuğa ve aileye dair konu başlıkları altında bilgilendirici ve yardımcı yazılar bulabilirsiniz.

| Aile | Beslenme | Kitap | ...

devam »

"Ailelerin Seçtikleri" arşivi için tıklayın